Profesionali burnos higiena

Kiekvienas svajoja turėti gražią šypseną. Daugeliui atrodo, kad tokį efektą galima pasiekti dantis valant šepetėliu ir dantų pasta, skalaujant burnos skysčiu ir tarpdančius valant higieniniu siūlu bei tarpdančių šepetėliais. Deja, dažnas nemoka taisyklingai prižiūrėti burnos ertmės. Todėl nenuvalytos apnašos, kurios kaupiasi nuo maisto likučių, aplinkos sąlyčio, burnos gleivinės epitelinio sluoksnio mineralizuojasi ir taip susidaro dantų akmenys. Dantų akmenys yra dantenų uždegimo pagrindinė priežastis. Pirmiausia Jūs galite pajusti bloga kvapą, dantenų patinimą, paraudimą, susidurti su dantenų kraujavimu valant dantis (šis uždegimas vadinamas gingivitu). Toliau gali išsivystyti periodontitas, kuris tirpdo kaulą. Po truputį dantys tampa paslankūs, tad susiduriama su jų netekimo problema.

Taigi, kad išvengtumėte šių didelių problemų, būtina profesionali burnos higienos procedūra, kuri atliekama pašalinant minkštąsias apnašas bei dantų akmenis. Procedūra yra atliekama naudojant ultragarsįnį skalerį, specialias poliravimo pastas ir šepetėlius, bei sodapūtę. Ultragarsiu skaleriu nuvalomi dantų akmenys principu. Specialios galvutės ir šepetėliai leidžia pasiekti net giliausius griovelius, todėl pacientas gali nesibaiminti dėl burnos higienos procedūros kokybiškumo. Skirtumas bus pastebimas iš karto, t. y. Jūsų dantys atgaus natūralią spalvą, atrodys sveiki, nejusite nemalonaus kvapo.

Po procedūros pacientai yra mokomi taisyklingos burnos priežiūros. Pagal pageidavimus gali būti nustatomos tik jums tinkančios burnos priežiūros priemonės. Laikydamiesi taisyklingų burnos higienos reikalavimų ilgiau išsaugosite sveiką ir gražią šypseną. Vis dėlto reikėtų nepamiršti, kad reguliarus lankymasis (1-2 kartai per metus) pas burnos higienistą, padės išvengti didesnių dantų ir dantenų problemų.