Dantų implantai

Ši procedūra reikalinga ir naudinga tiems, kurie yra netekę vieno ar kelių dantų. Tokiu atveju vienas iš geriausių gydymo būdų – dantų implantacija, kurios metu visiškai atkuriamas vienas ar keli dantys. Visiškas atkūrimas – tai naujo danties suformavimas nuo šaknies iki danties vainiko.

Pirmasis implantacijos etapas prasideda nuo vizito pas mūsų specialistą, kuris įvertina esamą padėtį ir su gydymo eiga supažindina pacientą, aptariami gydymo kaštai ir terminai. Kitas etapas – implanto įsriegimas į kaulą. Procedūra neskausminga, nes pacientui suteikiamas vietinis nuskausminimas. Implantai gaminami iš titano. Šį metalą gerai priima organizmas ir vyksta greitesnis gijimas. Po 1-2 savaičių jau galima išimti siūlus, o po 3-4 mėnesių galima pradėti galutinės restauracijos gamybą.

Implantacija puikus būdas išsaugoti likusius sveikus dantis, sustabdyti žandikaulio kaulo nykimą, pagerinti kramtymo kokybę, aiškiau artikuliuoti garsus, atsikratyti nepasitikėjimo savimi, susigrąžinti gražią šypseną bei geresnę savijautą.